محصولات چدنی و گرانیتی دارای 14 ماه ضمانت و سرامیکی 6 ماه ضمانت میباشد.

رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت های پانیذکالا بوده است و پانیذ کالا در این راستا میکوشد تاهر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد . با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است . با توجه به گستردگی گروه های کالای ارایه شده در وب سایت پانیذ کالا ، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی شوند .

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد ؟

اگرکالای خریداری شده ایراد با اشکال فنی داشته باشد .

- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا7 روز کاری پس از دریافت کالا به پانیذکالا اطلاع شود .

- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده نگهداری شودواز دور ریختن آن جدا" خودداری شود .

- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالادر کارتن یا در جعبه اصلی خود به پانیذکالا بازگردانده شود .

-برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره ومخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد .

- این سرویس اشکالات فنی و ظاهری ( شکستگی ، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات ) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی شود . استفاده نادرست پس از تحویل مواردی مانند حمل ونقل و جابجایی ، نصب و راه اندازی ، تنظیمات ، کاربرد غیر معقول ، نگهداری و استفاده ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا ( قید شده در دفترچه راهنمای کالا ) را شامل می شود .

اگر کالای خریداری شده از منظر مشخصات با ظاهر فیزیکی با اطلاعات  وب سایت مغایرت داشته باشد .

- وجود مغایرت ، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش پانیذ کالا از طریق تلفن ، ایمیل یا مراجعه حضوربه اطلاع داده شود .

-اگر مغایرت ، بدون استفاده از کالا مشاهده است ، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه ، یابد کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد .

- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بودن بازکردن بسته بندی وجود دارد ، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد .

- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد ، لازم است کارت و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دورریختن آن جدا" خودداری شود . استفاده از این سرویس تنها درصورتی امکانپذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پانیذکالا بازگردانده شود . برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هرمورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد .

اگر کالای خریداری شده ، آسیب دیدگی با ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

-آسیب  یاایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا ، به خدمات پس از فروش پانیذکالا از طریق تلفن ، ایمیل  یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود .

- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا" خودداری شود . استفاده از این سرویس تنها درصورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن و یا جعبه اصلی خود به پانیذ کالا بازگردانده شود . برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره ومخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد .

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد ، باید هر چه سریعتر به واحد پیگیری سفارشات پانیذ کالا ( شماره تلفن 02188516340 داخلی شماره 1 ) اطلاع داده شود .

- اگرپس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود ، حداکثرتا 7 روز کاری ، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد .

- در این حالت ، برگرداندن کالا پس از تأیید کارشناس خدمات پس از فروش ، تنها در صورتی امکان پذیر است که در شرایط اولیه خود ( پلمپ) باشد ، از آن استفاده نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن ، ارسال شود . همچنین اگر کالا به همراه هدیه فروخته شده باشد ، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است .

لطفا توجه داشته باشید که هر گونه تغییر در شرایط اولیه کالا ، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد. همچنین در صورت انصراف از خرید ، ارسال کالا بعهده مشتری خواهد بود .

اگر در اثر حمل ونقل ، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد

- آسیب دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا ، به خدمات پس از فروش پانیذکالا داده شود .

- با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات ، تحویل به هر یک از شرکت های حمل ونقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل ونقل بعهده شرکت حمل ونقل است و پانیذکالا در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری ، خسارت را جبران می کند .

- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا" خودداری شود . استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن و یا جعبه اصلی خود به پانیذ کالا بازگردانده شود ، برپسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس و یا هر مورد دیگری روی کارتن  یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد .

- کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن ، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش پانیذ کالا ارسال شود .

- درصورتی که آسیب در لحظه قابل مشاهده باشد ، مشتری می تواند از تحویل گرفت مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به پانیذ کالا بازگردانده شود .


کالا را چطور ارسال کنید ؟

لطفا قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش پانیذکالا جدا" خودداری کنید .

- برای ارسال ، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل ، ریموت ، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی ، کارت بیمه ، بند و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود .

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد .(در صورت لزوم ، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه های بنویسید .)

- فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید.

اگرکالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار ، همراه سفارش ارسال نشده باشد ، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه ای بنویسید .

-درصورتی که ساکن سایر شهرها هستید ، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید .

لازم به ذکر است که هزینه های بازگرداندن کالا بغیر از پست پیشتازبعهده مشتری است وشرکت تعهدی در قبال این هزینه ها ندارد . ولی هزینه پست پیشتاز با ارایه فاکتور و قبض شرکت پست براساس تعرفه های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل های شرکت ، پس از تأیید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می شود.

-اگر ساکن تهران هستید ، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا ، با پانیذکالا تماس بگیرید.

- از نوشتن آدرس وی جعبه یا کارتن اصلی کالا ، جدا خودداری کنید و در صورت لزوم ،جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته ، آن را ارسال کنید .

-بسته خود را به ادرس تهران ، شهر تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان شهید قنبرزاده کوچه چهاردهم ، پلاک 47 ، طبقه 4 ،خدمات پس از فروش ارسال کنید .

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد ؟

- اگر ایراد فنی ، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری ؛ به تأیید کارشناسان خدمات پس از فروش پانیذکالابرسد ،هزینه های ارسال بعهده پانیذکالا است .

- برای واریز هزینه پست به حساب مشتری ، قبض پستی بامهر شرکت پست باید همراه کالا به شرکت پانیذکالا ارسال شود.

- درصورت انصراف از خرید ، یا تأیید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان پانیذکالا ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا ، بعهده مشتری خواهد بود .

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش ، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

- کارشناسان خدمات پس از فروش پانیذکالا ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل میکنند ، اگر ایراد ، مغایرت یا آسیب دیدگی توسط کارشناسان پانیذکالا تأیید شود ، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند .

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است .اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ پانیذکالا بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می کند . بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر ، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی ( مبلغ درج شده در فاکتور ) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می شود . برای کالای گرانتر ، مشتری تفاوت را پرداخت می کند و برای کالای ارزانتر ، پانیذکالا تفاوت را به حساب مشتری واریز می کند .

-  اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی ، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمیکند و پانیذکالا در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا درج شده در فاکتور به مشتری را می پذیرد .

- پس از دریافت و پذیرش کالا توسط پانیذکالا ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری ، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش ، بین 24 تا 48 ساعت کاری زمان خواهد برد .

- کارشناسان فنی خدمات پس از فروش برای تست محصولات ، ملزم به رعایت استانداردها و دستورالعمل ها و رویه های ابلاغ شده توسط شرکت های تولید کننده و یا نمایندگی های مجاز محصولات و کالاهای ارایه شده در سایت پانیذ کالا هستند ، علیرغم تصور آنکه تست کالا ( حتی برای ایرادهای خیلی آشکار ) میتواند خیلی سریع انجام شود . ولی در عمل رعایت رویه های تست زمان بر است و در مواردی نیاز به هماهنگی با نمایندگی های مجاز آن کالا دارد . به همین علت زمان اعلام نظر کارشناسی برای تعویض کالا 24 الی 48 ساعت در نظر گرفته شده است ، ولی خدمات پس از فروش تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا سرعت تست و کارشناسی را افزایش داده ، در کوتاهترین زمان ممکن به نیاز مشتریان محترم پاسخ دهد .

- از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش،مشخص شود ، اگر نیاز به استرداد وجه باشد ، حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد .

- ملاک عمل و اقدام شرکت ، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش پانیذکالا است .

 

تضمین بهترین قیمت چیست ؟

ماتضمین می کنیم محصولات عرضه شده در پانیذ کالا با گارانتی اصل ، بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت نسبت به سایر فروشگاههای فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است .اگر پس از خرید از پانیذکالا ، متوجه شدید فروشگاهی کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین تر ارایه می دهد ، می توانید درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارسال و در صورت تأیید ، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید .

چه شرایطی دارد؟

برای ارایه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد :

1. مدل یکسان : محصولات باید از نظر ویژگی های فنی ، رنگ ، امکانات و قابلیت ها یکسان باشند .

2. کالای اصل : از آنجاییکه همه کالای موجود در پانیذکالا اصل هستند ، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد .

3. گارانتی اصل و یکسان :کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی های مختلف برقیمت آنها نیز تأثیر می گذارد .

4.لوازم جانبی اصلی در بسته بندی کارخانه : پانیذکالا همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارایه می شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می دهد . بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاهها ارایه می شوند ،درصورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند .

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضاء هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می شود .

6. فروشگاهها و وب سایت ها ی مجاز : مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد .

7. کالا برای فروش موجود باشد : کالا باید در زمان ارایه درخواست به پانیذکالا ، در سایت یا فروشگاه مورد نظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد .

8. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای پانیذکالا، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9 % مالیات بر ارزش افزوده باشد .

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه ، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل ونقل یا مالیات بر ارزش افزوده ، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده  یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد ، ملاک مقایسه قیمت پانیذکالا ، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

چگونه درخواست بفرستید ؟

مدارک زیر را همراه کد سفارش خود ، به آدرس ایمیل info@panizkala.ir  ارسال کنید.

1. پیش فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده ؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه ، اطلاعات تماس ، آدرس و مهر فروشگاه ؛ نام خریدار ، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور ، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد .

تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد .   

- صرفا برای همان محصول بصورت تکی باشد.

2. در فروشگاه های اینترنتی ، کافی است آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقسم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکرشده ارسال شود . بدیهی است که اگر به وب سایت های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود ، ایمیل ارسالی قابل بررسی خواهد بود .

چه زمانی درخواست بفرستید ؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش ، ارسال شود .

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام میشود .

پس از ارسال استعلام و در صورت تأیید قیمت پایین تر ، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می کنیم .

سوال دارید ؟

با شماره تلفن 02188516340 داخلی 2 ( خدمات پس از فروش ) تماس بگیرید .

قوانین

درصورت مشاهده تخلف با تلاش برای سوء استفاده از این طرح ، حق عدم پذیرش آن درخواست برای پانیذکالا محفوظ است .

پانیذ کالا می تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارایه آن را متوقف کند.

پانیذکالا : فقط کالای اصلی  

پانیذ کالا اصالت همه کالاهایش راتضمین و همه آنها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه میکند . از آنجا که پانیذکالا برای تأمین کالاهای ارایه شده در وب سایت ، تنها با شرکت های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می کند ، مشتریان می توانندمطمین باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبرکه هیچگونه دخل وتصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است را از پانیذکالا خریداری می کنند .

شرکت هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می شود .ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تأثیری نداردو این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می کند. برای نمونه درحال حاضر بسیاری از کالاهای موجود د بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستندو تنها به دلیل خط تولید ارزانتر است که در این کشور تولید شده اند .

پانیذکالا ؛ فقط گارانتی اصلی

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت ، معدن وتجارت بعنوان واردکنندگان قانونی در کشور فعالیت میکنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارایه کنند ، بنابراین گارانتی اینگونه شرکتها ، گارانتی معتبر محسوب می شود . به این ترتیب مشتریانی که گارانتی های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است ، می توانند گارانتی های معتبر را ا نامعتبر شناسایی کنند . تمامی محصولات ارایه شده در وب سایت پانیذکالا توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده اند و با اخذ مجوز های لازم ، از مبادی قانونی وارد کشور شده اند .

بنابراین کلیه کالاهایی که در پانیذکالا عرضه می شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت پانیذکالا به فر.ش نمی رسد .از این رواست که پانیذکالا اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می کند .

  • ارسال رایگان

فروش ویژه