روش های پرداخت

1-پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند ، نالینو این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها تهران باشد ، هزینه را هنگام تحویل سفارش ، در محل بصورت نقدی پرداخت کنند .

با وجود این توصیه می شود که کاربران محترم ، پرداخت خود را بصورت اینترنتی انجام دهند تا هم پردازش سفارش آنها سریعتر انجام شود و هم بتوانند در قرعه کشی پایان هر ماه شرکت کنند و برنده یکی از جوایز سایت نالینو باشند .

2- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش هایی که محل تحویل آنها تهران است ، در نظر گرفته شده ، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است . از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش پانیذکالا دستگاههای کارت خوان سیار (pos) همراه دارند ، کاربرانی که آدرس تحویل سفارش آنها تهران است می توانند در هنگام تحویل سفارش در محل ، با استفاد از کارت های عضو شتاب پرداخت خود را انجام دهند .

بااین حال یادآوری می شود که در صورت پرداخت اینترنتی ، پردازش سفارش سریعتر و دارای مزیت امکان شرکت در قرعه کشی ماهانه نالینوست .

3- پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway پانیذکالا و یا پرداخت نقدی را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند . جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توانند از دستگاه های ATM ( عابر بانک )و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید . با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت نالینو به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است و نالینو پیشنهاد می کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید .

شماره حساب نالینو

شماره حساب : 5856508074 بانک ملت به نام شرکت پانیذ سازان دانا

شماره کارت : 6104337696531290 بانک ملت به نام پانیذ سازان دانا

شماره شبا: ir490120000000005856508074

4- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران نالینو می توانند در هنگام ثبت سفارش ، از طریق درگاه اینترنتی بانک های ملت در سایت نالینو و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را بصورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند ، پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن نیست و سفارش بصورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود .

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا ، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

همچنین پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت وتسریع در پردازش سفارش کاربران می شود و کاربرانی که پرداخت خود را بصورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت ناینو انجام دهند ، میتوانند در قرعه کشی پایان هر ماه شرکت کرده ، برنده یکی از جوایز سایت نالینو شوند .

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت نالینو می توانند مبلغ سفارش خود را بااستفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند . هم اکنون ، با کارت بانک های ملی ، صادرات ، پارسان ، سامان، اقتصاد نوین ، پاسارگاد ، ملت ، کشاورزی ، توسعه صادرات ، صنعت ومعدن ، بانک سینا و کار آفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد .

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیراز شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تأیید پرداخت ، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید .

1-شماره  16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک ها بر روی کارت درج شده است .

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

 برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم ( رمز خرید اینترنتی ) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم ( رمز خرید اینترنتی )با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز وارد می کنید تفاوت دارد .برخی از بانکها مثل سامان معمولا رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می دهند ، اما کارت بیشتر بان ها در زمان تحویل ، رمز خرید اینترنتی ندارند ، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی ، می توانید به دستگاه خودپرداز  بانک صادر کننده خود مراجعه و کارت خود را وارد کند و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس دربخش رمز یا رمز اینترنتی ،رمز خود را انتخاب کنید .

3- کد CVV2

این کد یک عدد 3 یا 4 رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و بعنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد . این کد روی کارت  بانک های ملت ، صادرات ، پاسارگاد ، سامان ، پارسیان ، و... بصورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است .

4- تاریخ انقضاء

تاریخ انقضاء هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است . اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد ، می توانید از عدد 12 بجای ماه و از 99 بجای سال انقضای کارت استفاده کنید .

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟
با شماره تلفن 02136426539 خدمات پس از فروش ( داخلی 5) تماس بگیرید و یا پیام خودرا به آدرس 500058588 برای خدمات پس از فروش پیامک کنید .  • ارسال رایگان

فروش ویژه