نالینو

درباره نالینو

فروشگاه اينترنتي نالينو،راه ارتباطي ما با مشتريان عزيزمان در سراسر كشور است.
هدف ساخت اين فروشگاه ديجيتال ،عرضه محصولات بدون هيچ واسطه و با قيمت تمام شده به خريداران محصولاتمان و همچنين ارائه خدمات مستقيم از قبيل:
ارائه گارانتي و ثبت سيستمي هر محصول  خريداري شده در سراسر كشور توسط خود خريدار،
اطلاع رساني جديدترين اخبار نالينو(توليد- محصول جديد،اطلاعيه ها،جشنواره و
مسابقات و …) است
ارائه خدمات ارسال اصولي (سالم و سريع رسيدن به دست مشتري)
براي اينكه بهتر با ما آشنا شويد ،قسمتي از تاريخچه اين شركت را با شما به اشتراك مي گذاريم:

 

شرکت پانیذ سازان دانا با بیش از نیم قرن سابقه در تولید و ساخت ظروف آلومینیومی و نچسب، به منظور کار آفرینی،
 توسعه تولیدات داخلی و بهبود این صنعت درسال ۱۳۵۷ تولید ظروف آلومینیومی، در سال ۱۳۷۴ تولید ظروف نچسب کششی،  در سال ۱۳۸۲ تولید ظروف نچسب ریخته گری تحت فشار را به بازار عرضه نموده است.

این شرکت با ثبت دو برند nalino (تخصصی در مورد تولید ظروف چدن اصل) و PSD (ظروف گرانیتی) محصولات خود را وارد بازار کرده است.

در راستای تنوع بخشی و ارتقا سطوح کیفی محصولات و نیز به منظور افزایش بهداشت و سلامت مشتریان محترم در جهت تامین یونهای فلزی مفید و سازگار با بدن و همچنین طبخ غذا با حداقل مصرف روغن و پایداری طعم آن، تولید ظروف تمام چدنی نچسب ( Non – Stick Cast Iron ) و ظروف نچسب شیشه ای مقاوم به شوک حرارتی (Borosilicate Heat Resistant)   با پوشش نچسب گرانیتی را آغاز و پس از انجام کلیه آزمایشات کیفی و اخذ استاندارد ملی، بصورت انبوه به بازاهای داخلی و فروشگاههای معتبر ارائه نموده است. این شرکت در سالهای ۱۳۹۲ و ۱۳۹۴ موفق به کسب برند برتر صنعت آلومینیوم کشور شده و تیرماه سال ۱۳۹۷ بعنوان تولید کننده نمونه و کار آفرین برتر از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و در مرداد ماه سال ۱۳۹۷ بعنوان تولید کننده نمونه از سوی سازمان ملی استاندارد ایران موفق به اخذ لوح تقدیر و تندیس شده است. با توجه به تماس مستقیم مواد غذایی با ظروف پخت و پز و اولویت سلامت جسمانی مشتریان محترم، این شرکت اقدام به راه اندازی و تجهیز آزمایشگاه مدرن بر اساس استاندارد بین المللی ISO 17025 نموده و ضمن موفقیت در اخذ مجوز آزمایشگاه همکار اداره استاندارد، کلیه آزمایشات کیفی را انجام داده تا از صحت کیفیت محصولات خود مطمئن شود.

این شرکت در سال ۱۳۹۶ موفق به اخذ گواهینامه بهداشت از معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت شده است و آخرین دست آورد این مجموعه کسب مقام ۲۰ واحد نمونه استادارد در مهرماه سال ۹۷ است.