تیم پشتیبانی ما از 08:30 الی 19:00 آنلاین می باشد . اگر به راهنمایی در خرید محصول نیاز دارید، پیام بدهید.
حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

خوراک میگو با سوسیس و برنج

۱. ابتدا گوجه فرنگی را شسته و داخل آب در حال جوش بیندازید و بعد از آنكه چند جوش خورد آن را خارج كرده و داخل آب سرد بیندازید و بعد با چاقو پوست آن را جدا كرده و به صورت نگینی خرد كنید.
۲. پیاز و سیر را رنده كرده و كمی نمك به آنها اضافه كنید.سوسیس را هم به صورت حلقه ای برش بزنید.
۳. داخل تابه مقداری روغن بریزید و روی حرارت قرار دهید تا داغ شود سپس پیاز ، سیر ، گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای را به ترتیب به روغن اضافه کنید و تفت دهید تا نرم شوند.
۴. عصاره مرغ را به همراه ۴لیوان آب جوش حل كرده و روی حرارت قرار دهید سپس برنج و مقداری نمک و فلفل اضافه کنید ، پس از پخت برنج را آبكش كنید، و آب مرغ را به قابلمه برگردانده و اجازه دهید بجوشد.
۵. مقداری کره را داخل تابه بریزید و روی حرارت ملایم قرار دهید تا آب شود سپس آرد را داخل کره تفت دهید و به آب مرغ در حال جوشیدن اضافه کنید و با حرارت ملایم اجازه دهید بجوشد.
۶. مقداری دیگر كره داخل تابه بریزید و روی حرارت ملایم قرار دهید تا آب شود ، سوسیس ها را در کره تفت دهید سپس میگو را اضافه کنید و کمی تفت دهید تنها یک تفت ساده کافی میباشد.
۷. برنج آبکش شده و سبزیجات تفت خورده را به آب مرغ در حال جوشیدن اضافه کنید و چند دقیقه اجازه دهید با حرارت متوسط مواد با هم بجوشند و خوراک جا بیفتد سپس داخل ظرف بریزید و با سوسیس و میگو تزیین كرده و سرو کنید.

مواد لازم برای خوراک میگو با سوسیس و برنج

زعفران (آب کرده و غلیظ) ۱ قاشق غذا خوری
نمک و فلفل به مقدار لازم
فلفل دلمه ای (خرد شده) ۱/۴ لیوان
آرد ۱ قاشق غذا خوری
پودر سیر ۱ قاشق مربا خوری
سیر ۲ حبه
پیاز ۲ عدد
عصاره مرغ ۱ عدد
کره به مقدار لازم
برنج ۱ لیوان
سوسیس ۲۰۰ گرم
میگو ۱۰ عدد
گوجه فرنگی ۱ عدد
ارسال دیدگاه
X