Instagram

برای آگاهی از جشنواره‌ها و تخفیف‌ها ما را در اینستاگرم دنبال کنید

جست‌ و جو در
نالینو
پوشش دیسکاور چیست؟
26 بهمن 1398
5 دقیقه

پوشش دیسکاور چیست؟

توسط : روابط عمومی نالینو

همیشه از ما پرسیده اید که دیسکاور چیست؟آیا سلامت است و سرطانزا نیست؟هر روز و هر روز این سوال را پاسخ داده ایم تا برآن شدیم که در مقاله نالینو درباره آن با شما صحبت کنیم.

پوشش دیسکاور چیست؟

این روزها این کلمه بسیار زیاد سرچ می شود و تمام جواب ها در نالینو است

  • دیسکاور چیست؟
  • آیا دیسکاور پوششی مثل تفلون است؟
  • آیا دیسکاور ضرر دارد؟
  • اگر چدن خاصیت دارد آیا پوشش دیسکاور از منتقل شدن این خاصیت جلوگیری نمی کند؟
  • آیا پوشش دیسکاور خط و خش بر میدارد؟
  • آیا اگر پوشش دیسکاور چدن کنده شود خطرناک است؟

اینها تنها چندین سوال از بین دهها و شاید 100ها سوالی است که ما به خریداران محصولات خود در رابطه با پوشش مخصوص ظروف چدن نالینو"دیسکاور" پاسخ می دهیم.

برای پاسخ به سوالات شما ابتدا باید از ظروف چدن و مواد تشکیل دهنده آن بگوییم.

در مقاله ای در وبلاگ نالینو (مقالینو) مفصل به آن پرداخته ایم که می توانید از اینجا آن را مطالعه بفرمایید.

با توجه به خصوصیاتی که در این مقاله با آن اشاره شده میدانیم که چدن بدون پوشش در مجاورت رطوبت زنگ خواهد زد پس همه ظروف چدن دنیا قطعا پوششی مخصوص به خود دارند.

پوشش هایی از جنس روغن،لعاب یا پوشش محصولات ما به نام دیسکاور.

پس در اینجا پاسخ خیلی از دوستانی که از ما میخواهند ظروف چدن را بدون پوشش تولید کنیم را می دهیم و میگوییم :چدن بدون پوشش یعنی سولفات آهن و خیر ما تولید نمی کنیم!

 دیسکاور فرمولاسیون اختصاصی نالینو برای پوشش دادن به ظروف چدن اصلی است که هیچ گونه ضرری برای بدن ندارد ،نچسب است اما تفلون نیست، باعث کاهش و حتی حذف استفاده از روغن در آشپزی می شود.

همچنین این پوشش نمیتواند تفلون یا گرانیت باشد چون باید دمای بالای 400 درجه را تحمل کند در حالیکه  نقطه تحمل دمای تفلون 250 درجه سانتیگراد است.

 

دیسکاور نقطه جدایی نالینو از برندهای دیگر در بازار است و گواهی سلامت از انجمن سلامت ایرانیان را کسب کرده است.

این پوشش بسیار مستحکم است اما نه تا آن حد که با سیم و کاردک فلزی به جان آن بیوفتیم

و اگر زمانی پوشش آن بر اثر استفاده کنده شد و ظرف شما زنگ زد ما 10 سال دیگر هم آنرا برای شما تعویض خواهیم کرد

در مقاله ای، از نحوه نگهداری و اصولی ظروف چدن با شما صحبت کرده ایم

مقاله های مرتبط
غذای رژیمی چیست + چند ایده برای پخت شام رژیمی
26 مهر 1400
5 دقیقه

غذای رژیمی چیست + چند ایده برای پخت شام رژیمی

همه افرادی که دوست دارند برنامه رژیمی سالمی داشته باشند، به چند ایده برای پخت شام رژیمی احتیاج دارند. مصرف غذای رژیمی در وعده شام می‌تواند در کاهش وزن نیز تأثیر زیادی داشته باشد. بشقاب سبزیجات، خوراک قارچ و مرغ، سالاد مکزیکی و سوپ سبزیجات تعدادی از پیشنهادات ما برای وعده شام هستند.
مطالعه بیشتر
دم نوش مناسب هوای گرم
1 شهریور 1400
20 دقیقه

دم نوش مناسب هوای گرم

متخصصان معتقدند که میان چیزی که در سطح چشایی ما خنک به‌نظر می‌رسد با چیزی همچون دم نوش های هوای گرم که واقعاً دارای خاصیت خنک‌کنندگی بدن است تفاوت زیادی وجود دارد. بیشتر ما فریب همه‌ی راه‌هایی را می‌خوریم که سعی می‌کنیم با آن ها خنک شویم. ما سعی می‌کنیم با چیزی که دارای دمای خنک است، و فقط برای مدت کوتاهی خنک باقی می‌ماند، بدن خود را خنک کنیم.
مطالعه بیشتر
آشپزی ایرانی با ظروف چدنی نالینو
13 مرداد 1400
0 دقیقه

آشپزی ایرانی با ظروف چدنی نالینو

ظروف چدنی نالینو با کیفیت و مقاومت زیاد، از بهترین ظروف برای تهیه غذای ایرانی است. غذاهای ایرانی معمولا نیاز به پختن و جا افتادن دارند. این ویژگی بوسیله ظروف چدنی که حرارت را خوب پخش می کنند و خوب نگه می دارند قابل دستیابی است. جنس ظروف چدنی به ورود آهن به مواد غذایی و تامین آهن بدن و سلامت غذا کمک می کند.
مطالعه بیشتر
بهترین روش تمیز کردن ظروف چدنی
21 تیر 1400
5 دقیقه

بهترین روش تمیز کردن ظروف چدنی

ظروف چدنی از سالم ترین ظروف محسوب می شوند. خرید ظروف چدنی از تولید کنندگان اصلی مانند نالینو مهم است. چون سایر تولیدکنندگان معمولا در ساخت آن از آلومینیوم استفاده می کنند. شستن این ظروف ساده است. با استفاده از نمک و مایع ظرفشویی آن را با ابر بشویید و بعد ازآب کشی حتما آن را با حرارت اجاق یا دستمال نرم خشک کنید.
مطالعه بیشتر

فروشگاه نالینو

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود. این برند که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده و مورد تایید و اعتبار است با مدیریت جناب آقای حسین قنطار در گذر از سال های پرافتخار تولید کالای ایرانی و حرکت چرخ اقتصاد و خودکفایی ایرانی ست. طریق کارآفرینی در نالینو نسل به نسل استمرار یافته و اینک جناب آقای محمد قنطار ازجمله کارآفرینان برتر در امتدادِ نسل کارآفرینان اصیل به تولید محصولات فاخر و در شان مصرف کننده‌‌ی ایرانی با همت همکاران و نیروهای جوان و تلاشگر می پردازند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نالینو می باشد.