مسابقه زوجینو (با همراهی نالینو)

اتفاقی بسیاااار متفاوت در نوع مسابقه زوج‌ ها

دوست دارید همراه با هیجان و شادی تحولی در کسب و کارتان تجربه کنید؟

دریافت اعتبار 50 هزار تومانی نالینو

لطفا برای دریافت اعتبار اطلاعات خود را ثبت بفرمایید.
1
2
3
4
این برنامه به درد چه کسانی میخورد؟

برنامه زوجی نو

به درد کسانی می‌خورد که قصد دارند در کنار داشتن لحظاتی شاد و هیجان‌انگیز همسران خود را بهتر درک کنند و به اصطلاح دکمه زندگی شاد را بزنند. وقتی دکمه زندگی شاد را بزنید همسرتان بیشتر و بهتر به شما اعتماد می‌کند و می‌توانیم بگوییم این برنامه با اسپانسری نالینو موثر بوده است. اگر به این زندگی اعتقاد دارید پس این برنامه خوراک شماست! خوراکی که در آن سعی کرده‌ایم علاوه بر مغذی ،خوشمزه و لذیذ هم باشد و بسیار بسیار خوش بگذرد و هیجان انگیز باشد.

همین الان برای شرکت در برنامه زوجینو کلیک کن

درست تصمیم بگیرید

هیجان و شادی درست همان چیزی است که می‌تواند کسب‌وکارتان را نجات بدهد.

ما می‌دانیم که زمانتان را از سر راه نیاورده‌اید. پس بهتر است همان ابتدای زندگی کارتان را ”سر به راه“ کنید تا بودجه را اثربخش‌تر مصرف کرده باشید.

این کار فقط از عهده یک برنامه شاد و مفرح درست و حسابی برمی‌آید؛ برنامه‌ای که با اصول روابط زناشویی اثربخش آشنا باشد.

اگر شما هم قصد دارید زوجینویی شوید ادامه مطلب را بخوانید.

برنامه زوجینو، شروعی مفرح برای آینده زندگیتان

در

برنامه تلویزیونی زوجینو

ساعاتی فارغ از مسائل سخت زندگی به شادی و تفریح می‌پردازیم و موارد زیادی از همسر و همراه زندگیتان همراه با هنر شاد بودن یاد می‌گیریم. اینکه برای رسیدن به جایزه نهایی چه مسیری را طی کنید و به چه مواردی در مورد همسرتان بیشتر توجه کنید ، در دام روزمرگی‌های زندگی نیوفتیم و خلاصه اینکه در کنار داشتن لحظاتی شاد و سرشار از عشق در کنار همسرتان یاد می‌گیریم هزینه‌های زندگی مثل زمان، عشق ، محبت و مادیات را درست هزینه کنیم .

ما یک برنامه پنج‌مرحله‌ای برای لحظاتی شاد و مفرح در کنار همسرتان داریم. به کمک داوری کارشناس روانشناس برنامه شناخت بهتر همسرتان سرراست و کارآمد است و اینگونه ادامه مسیر زندگی هموارتر است.

نحوه حضور در برنامه زوجینو

تمام زوج های جوانی که 6 ماه تا 3 سال از شروع زندگی مشترکتان می گذرد و تمایل به حضور در زوجینو دارند می‌توانند با مراجعه به وب سایت زوجینو ، فرم ثبت نام و شرکت در مسابقه را پر کنید.

کارشناسان برنامه پس از بررسی شرایط اولیه زوج‌ها، با ایشان تماس می‌گیرند و از زوج‌های واجدالشرایط برای سنجش و ملاقات با کارشناسان برنامه دعوت خواهد شد، که حضور در این مرحله هم خالی از لطف نیست.

در نهایت خانواده هایی که شرایط و توانایی کافی را برای حضور در مسابقه داشته باشند مهمان ما در مسابقه تلوزیونی زوجینو خواهند بود.

زمان پخش برنامه شاد زوجینو زوجینو با همکاری گروه اجتماعی شبکه سوم سیما از ابتدای آبان ماه 99، روزهای شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت 20 مهمان خانه‌های ایرانیان شده و تا 13 فروردین 1400 در کنار شما خواهد بود.
جوایز نهایی در زوجینو هفت جایزه صد میلیون تومانی و یک جایزه سیصد میلیون تومانی

و در نهایت یک پیشنهاد شگفت‌انگیز از نالینو

نالینو برای تمامی دوستان شما یک هدیه جالب دارد! شما می‌تونید با ارسال این اعتبار 50 هزار تومانی برای تمامی عزیزانتان آنها را به خانواده بزرگ نالینو دعوت کنید.
*
*
*
*