Instagram

برای آگاهی از جشنواره‌ها و تخفیف‌ها ما را در اینستاگرم دنبال کنید

جست‌ و جو در
نالینو
حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در دستورکار شرکت نالینو قرار گرفت.
26 دی 1398

حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در دستورکار شرکت نالینو قرار گرفت.

توسط : روابط عمومی نالینو
نالینو در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان با امضاء تفاهم نامه ای حمایت خود را از شرکت دانش بنیان آرکا آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی نالینو؛ طی مراسم امضای تفاهم نامه فیمابین مدیر عامل شرکت نالینو و مدیر عامل شرکت دانش بنیان آرکا، مقرر گردید در راستای توسعه ظرفیت‌ بازی‌های رایانه‌ای برای ارتقای سلامت عمومی بازی های رایانه ای سلامت محور تولید گردد. محمد قنطار...گفت: در این تفاهم نامه مقرر گردید تا شرکت دانش بنیان آرکا با تولید بازی‌های رایانه‌ای سلامت محور نسبت به آموزش و فرهنگسازی مبانی توسعه سلامت برای جامعه از طریق بازی‌های رایانه‌ای اقدام کند و شرکت نالینو با حمایت از ساخت این بازی‌ها و با حمایت از تولید و انتشار بازی، زمینه ارتقای سلامت عمومی جامعه را فراهم آورد.

وی گفت: هم اکنون در کشور ایران نزدیک به 23 میلیون گیمر وجود دارد که به صورت روزانه حداقل 2 ساعت نسبت به انجام بازی‌های رایانه‌ای اقدام می‌کنند. در واقع روزی 46 میلیون ساعت در ایران صرف انجام بازی‌های رایانه‌ای می‌شود. نالینو امیدوار است که درصدی از این زمان بازی‌های رایانه‌ای به انجام بازی‌های رایانه‌ای در رابطه با سلامت و ارتقای سلامت عمومی اختصاص پیدا کند.

قنطار گفت: بازی‌های ساخته شده با همکاری شرکت نالینو و آرکا بازی‌هایی است که اصول تغذیه سالم به جامعه بویژه کودکان را آموزش داده و همراه با بازی، فرآیند آموزش فرهنگسازی تغذیه سالم اتفاق می‌افتد. به زودی بازی" سرآشپز نالینو" به عنوان یک بازی استراتژیک حوزه آموزش سلامت در دسترس عموم جامعه قرار خواهد گرفت.

       

فروشگاه نالینو

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود. این برند که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده و مورد تایید و اعتبار است با مدیریت جناب آقای حسین قنطار در گذر از سال های پرافتخار تولید کالای ایرانی و حرکت چرخ اقتصاد و خودکفایی ایرانی ست. طریق کارآفرینی در نالینو نسل به نسل استمرار یافته و اینک جناب آقای محمد قنطار ازجمله کارآفرینان برتر در امتدادِ نسل کارآفرینان اصیل به تولید محصولات فاخر و در شان مصرف کننده‌‌ی ایرانی با همت همکاران و نیروهای جوان و تلاشگر می پردازند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نالینو می باشد.