Instagram

برای آگاهی از جشنواره‌ها و تخفیف‌ها ما را در اینستاگرم دنبال کنید

جست‌ و جو در
نالینو
تقدیر بنیاد ملی نخبگان از مدیر عامل شرکت پانیذسازان دانا (نالینو)
8 اردیبهشت 1400

تقدیر بنیاد ملی نخبگان از مدیر عامل شرکت پانیذسازان دانا (نالینو)

توسط : روابط عمومی
دکتر افشین متقی مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی بنیاد ملی نخبگان طی لوح سپاسی از اقدامات آقای حسین قنطار مدیر عامل شرکت پانیذسازان دانا (نالینو)، تقدیر به عمل آورد.

دکتر افشین متقی مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی بنیاد ملی نخبگان طی لوح سپاسی از اقدامات آقای حسین قنطار مدیر عامل شرکت پانیذسازان دانا (نالینو)، تقدیر به عمل آورد. به گزارش روابط عمومی گروه نالینو، در بخشی از این تقدیرنامه که به پاس رویکرد نوآورانه و عملکرد شایسته مدیرعامل گروه نالینو به وی اعطا شد چنین آمده است: جناب آقای حسین قنطار مدیر عامل محترم شرکت پانیذسازان دانا (نالینو) شکوفایی و اعتلای میهن عزیزمان مرهون سعی کسانی است که با بهره گیری مناسب از شاخص های اندیشه، علم، تجربه، خلاقیت و تعهد، راهکارهای نوینی را جهت توسعه علم و صنعت کشور فراهم می سازند. ان شاالله در سایه توجهات پروردگار متعال کماکان منشاء اثر و ارائه دهنده خدمات شایسته برای کشور عزیزمان باشید. شایان ذکر است که گروه تولیدی و صنعتی نالینو در حال حاضر تنها تولید کننده ظروف چدنی اصل در کشور است که به واسطه تولید ظروف پخت و پز نچسب و بدون نیاز به روغن و همچنین دارا بودن نشان استاندارد و نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو، توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است. گفتنی است این شرکت چندی پیش نیز به جهت تولید ظروف سلامت محور از سوی وزارت بهداشت مورد تقدیر قرار گرفت.

فروشگاه نالینو

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود. این برند که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده و مورد تایید و اعتبار است با مدیریت جناب آقای حسین قنطار در گذر از سال های پرافتخار تولید کالای ایرانی و حرکت چرخ اقتصاد و خودکفایی ایرانی ست. طریق کارآفرینی در نالینو نسل به نسل استمرار یافته و اینک جناب آقای محمد قنطار ازجمله کارآفرینان برتر در امتدادِ نسل کارآفرینان اصیل به تولید محصولات فاخر و در شان مصرف کننده‌‌ی ایرانی با همت همکاران و نیروهای جوان و تلاشگر می پردازند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نالینو می باشد.