Instagram

برای آگاهی از جشنواره‌ها و تخفیف‌ها ما را در اینستاگرم دنبال کنید

جست‌ و جو در
نالینو
از نالینو خرید کنید از خانومی تخفیف بگیرید
21 اردیبهشت 1400

از نالینو خرید کنید از خانومی تخفیف بگیرید

توسط : روابط عمومی
مشتریان نالینو از این پس می توانند با خرید ظروف پخت و پز نالینو از تخفیف های ویژه ی فروشگاه اینترنتی لوازم بهداشتی و آرایشی خانومی بهره مند شوند.
مشتریان نالینو از این پس می توانند با خرید ظروف پخت و پز نالینو از تخفیف های ویژه ی فروشگاه اینترنتی لوازم بهداشتی و آرایشی خانومی بهره مند شوند. به گزارش روابط عمومی گروه نالینو، در جهت تامین بیش از پیش رضایت مخاطبان برند نالینو که عده ی کثیری از آن ها را بانوان ایرانی تشکیل می دهند، این گروه تولیدی و صنعتی بر آن شد تا طی تفاهم نامه ای با فروشگاه لوازم بهداشتی و آرایشی خانومی شرایطی را مهیا سازد تا خریداران محترم محصولات نالینو بتوانند با مراجعه به فروشگاه خانومی از تخفیفات ویژه بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی نیز بهره مند شوند. لازم به توضیح است که تعهد به کیفیت و اصالت کالا همواره یکی از اصلی ترین تعهدات برند نالینو به شمار آمده چراکه این برند مخاطبان خود را شایسته مصرف بهترین، استانداردترین و با کیفیت ترین محصولات می داند. امضای تفاهم نامه با فروشگاه خانومی نیز دقیقا به همین منظور صورت گرفته تا همراهان برند نالینو بتوانند در زمینه خرید محصولات آرایشی و بهداشتی نیز خریدی مطمئن و ایده آل را تجربه نمایند.

فروشگاه نالینو

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود. این برند که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده و مورد تایید و اعتبار است با مدیریت جناب آقای حسین قنطار در گذر از سال های پرافتخار تولید کالای ایرانی و حرکت چرخ اقتصاد و خودکفایی ایرانی ست. طریق کارآفرینی در نالینو نسل به نسل استمرار یافته و اینک جناب آقای محمد قنطار ازجمله کارآفرینان برتر در امتدادِ نسل کارآفرینان اصیل به تولید محصولات فاخر و در شان مصرف کننده‌‌ی ایرانی با همت همکاران و نیروهای جوان و تلاشگر می پردازند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نالینو می باشد.