Instagram

برای آگاهی از جشنواره‌ها و تخفیف‌ها ما را در اینستاگرم دنبال کنید

جست‌ و جو در
نالینو
همکاری نالینو  با شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام و عرضه خدمات به 57 کشور
22 اردیبهشت 1400

همکاری نالینو با شبکه دانشگاه های مجازی جهان اسلام و عرضه خدمات به 57 کشور

توسط : روابط عمومی
شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام جزو 13 شبکه ای است که از سوی سازمان همکاری‌های اسلامی مورد تایید قرار گرفته و به واسطه ارتباط بسیار گسترده با دانشگاه های مجازی جهان اسلام، جزو مهم‌ترین شبکه های دانشگاهی در جهان مجازی محسوب می شود. گروه تولیدی و صنعتی پانیذ سازان دانا (نالینو) در تازه ترین اقدام خود با این شبکه دانشگاهی تفاهم نامه همکاری امضا نموده است.

شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام جزو 13 شبکه ای است که از سوی سازمان همکاری‌های اسلامی مورد تایید قرار گرفته و به واسطه ارتباط بسیار گسترده با دانشگاه های مجازی جهان اسلام، جزو مهم‌ترین شبکه های دانشگاهی در جهان مجازی محسوب می شود. گروه تولیدی و صنعتی پانیذ سازان دانا (نالینو) در تازه ترین اقدام خود با این شبکه دانشگاهی تفاهم نامه همکاری امضا نموده است. به گزارش روابط عمومی گروه نالینو، یکی از اهداف در شکل گیری زیرساخت های شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام معرفی سطح علمی و نوآوری‌های صنعتگران کشورمان به سایر کشورهای عضو این شبکه است. نگاه صنعتی و همچنین فرهنگی برند نالینو به موضوع تبلیغ و بسط دادن فرهنگ تغذیه ایرانی در حوزه تغدیه سلامت محور اعم از بهره گیری از چدن در ساخت ظروف و همچنین عدم نیاز به استفاده از روغن در طبخ غذا در کنار تبادلات فنی و علمی با سایر اعضا این شبکه، در راستای شکل گیری صادرات و فعالیت‌های برون مرزی، دلیل شکل گیری همکاری بین شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام و مجموعه نالینو است. گفتنی است این شبکه که پایگاهی مهم و غنی برای تقویت و توسعه آموزش عالی همگانی جهان اسلام است، برای تحقق عدالت درعرصه دانش و اندیشه با رویکرد تعمیق و تثبیت آموخته‌ها تلاش می‌کند. دانشجویان، اساتید دانشگاهها و نخبگان از طریق این شبکه می‌توانند با توجه به علایق و گرایش‌های خود در زمینــه‌های مختلف علوم، به عرضه توانمندی‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و مهارتی بپردازند.

فروشگاه نالینو

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود. این برند که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده و مورد تایید و اعتبار است با مدیریت جناب آقای حسین قنطار در گذر از سال های پرافتخار تولید کالای ایرانی و حرکت چرخ اقتصاد و خودکفایی ایرانی ست. طریق کارآفرینی در نالینو نسل به نسل استمرار یافته و اینک جناب آقای محمد قنطار ازجمله کارآفرینان برتر در امتدادِ نسل کارآفرینان اصیل به تولید محصولات فاخر و در شان مصرف کننده‌‌ی ایرانی با همت همکاران و نیروهای جوان و تلاشگر می پردازند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نالینو می باشد.