Instagram

برای آگاهی از جشنواره‌ها و تخفیف‌ها ما را در اینستاگرم دنبال کنید

جست‌ و جو در
نالینو
حضور نالینو در یازدهمین نمایشگاه ملزومات جهیزیه استان فارس
18 خرداد 1400

حضور نالینو در یازدهمین نمایشگاه ملزومات جهیزیه استان فارس

توسط : روابط عمومی
محمد قنطار در گفتگو با خبرنگار نالینو، ضمن دعوت از کلیه علاقه مندان به لوازم منزل و تجهیزات آشپزخانه برای بازدید از غرفه نالینو در یازدهمین نمایشگاه ملزومات جهیزیه استان فارس ، از عرضه محصولات جدید برند نالینو در این نمایشگاه خبر داد.
محمد قنطار در گفتگو با خبرنگار نالینو، ضمن دعوت از کلیه علاقه مندان به لوازم منزل و تجهیزات آشپزخانه برای بازدید از غرفه نالینو در یازدهمین نمایشگاه ملزومات جهیزیه استان فارس ، از عرضه محصولات جدید برند نالینو در این نمایشگاه خبر داد. به گزارش گروه روابط عمومی نالینو، مدیر بازرگانی شرکت پانیذ سازان دانا (نالینو) در این رابطه اظهار داشت: نالینو به عنوان تنها تولید کننده ظروف چدنی اصل و دارای نشان استاندارد و نشان سیب سلامت در کشور، با حضور در این نمایشگاه به ارائه محصولات پخت و پز تماما چدنی خواهد پرداخت. وی همچنین خاطر نشان کرد: نالینو در حال حاضر به جهت تولید ظروف پخت و پز سلامت محور و بدون نیاز به روغن، طرفداران زیادی را در داخل و خارج از کشور به سمت خوب جذب کرده و با ارائه محصولات به روز و کاربردی تلاش دارد تا استفاده از ظروف چدنی را به عنوان شاخصه ای از سبک زندگی سالم، به آشپزخانه تمام ایرانی ها وارد نماید. گفتنی است یازدهمین نمایشگاه ملزومات جهیزیه، ششمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا و همچنین پنجمین نمایشگاه تشریفات سفره عقد و گل آرایی به صورت همزمان، 18 لغایت 22 خرداد ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس برگزار خواهد شد.

فروشگاه نالینو

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود. این برند که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده و مورد تایید و اعتبار است با مدیریت جناب آقای حسین قنطار در گذر از سال های پرافتخار تولید کالای ایرانی و حرکت چرخ اقتصاد و خودکفایی ایرانی ست. طریق کارآفرینی در نالینو نسل به نسل استمرار یافته و اینک جناب آقای محمد قنطار ازجمله کارآفرینان برتر در امتدادِ نسل کارآفرینان اصیل به تولید محصولات فاخر و در شان مصرف کننده‌‌ی ایرانی با همت همکاران و نیروهای جوان و تلاشگر می پردازند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نالینو می باشد.