Instagram

برای آگاهی از جشنواره‌ها و تخفیف‌ها ما را در اینستاگرم دنبال کنید

جست‌ و جو در
نالینو
نالینو انعکاسی از خواستن و توانستن در قاب دوربین خبر سراسری سیما
2 مرداد 1400

نالینو انعکاسی از خواستن و توانستن در قاب دوربین خبر سراسری سیما

توسط : روابط عمومی
گروه تولیدی و صنعتی پانیذسازان دانا، با بیش از ۴۰ سال سابقه در تولید انواع ظروف پخت و پز با کیفیت ایرانی، در حال حاضر تنها تولید کننده ظروف چدنی اصل و با پوشش دیسکاور نچسب در کشور بوده که محصولات خود را با نام تجاری نالینو، به بازار عرضه می نماید.

گروه تولیدی و صنعتی پانیذسازان دانا، با بیش از ۴۰ سال سابقه در تولید انواع ظروف پخت و پز با کیفیت ایرانی، در حال حاضر تنها تولید کننده ظروف چدنی اصل و با پوشش دیسکاور نچسب در کشور بوده که محصولات خود را با نام تجاری نالینو، به بازار عرضه می نماید. به گزارش گروه روابط عمومی نالینو، فعالیت های این گروه تولیدی و صنعتی در عرصه ی تولید محصول با کیفیت و در خور شان مصرف کننده ایرانی، بهانه ای شد تا دوربین خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران ساعاتی را میهمان این مجموعه پویا شده و هموطنان عزیز را با نحوه فعالیت و چند و چون تولید ظروف چدنی در کارخانه ی نالینو آشنا سازد. گفتنی است در گزارش تهیه شده، به موضوعاتی همچون صادرات محصولات چدنی و با کیفیت نالینو به کشورهای همسایه، کیفیت بالای این محصولات، کیفیت برابر و قیمت مناسب این ظروف نسبت به نمونه های مشابه خارجی و همچنین خواص ظروف چدن برای سلامتی اشاره شده است. علاقه مندان جهت مشاهده نسخه کامل این گزارش خبری می توانند به اینجا مراجعه نمایند.

فروشگاه نالینو

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود. این برند که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده و مورد تایید و اعتبار است با مدیریت جناب آقای حسین قنطار در گذر از سال های پرافتخار تولید کالای ایرانی و حرکت چرخ اقتصاد و خودکفایی ایرانی ست. طریق کارآفرینی در نالینو نسل به نسل استمرار یافته و اینک جناب آقای محمد قنطار ازجمله کارآفرینان برتر در امتدادِ نسل کارآفرینان اصیل به تولید محصولات فاخر و در شان مصرف کننده‌‌ی ایرانی با همت همکاران و نیروهای جوان و تلاشگر می پردازند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نالینو می باشد.