Instagram

برای آگاهی از جشنواره‌ها و تخفیف‌ها ما را در اینستاگرم دنبال کنید

جست‌ و جو در
نالینو
حضور نالینو در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران
4 آبان 1400

حضور نالینو در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران

توسط : روابط عمومی
گروه تولیدی و صنعتی پانیذ سازان دانا (نالینو) که تا کنون حضور پررنگی در نمایشگاه های بین المللی لوازم خانگی در داخل و خارج از کشور داشته است، امسال نیز همچون سنوات گذشته با حضور در نمایشگاه تهران، ضمن عرضه ی با کیفیت ترین ظروف پخت و پز، از سری جدید محصولات خود نیز رو نمایی خواهد کرد.
گروه تولیدی و صنعتی پانیذ سازان دانا (نالینو) که تا کنون حضور پررنگی در نمایشگاه های بین المللی لوازم خانگی در داخل و خارج از کشور داشته است، امسال نیز همچون سنوات گذشته با حضور در نمایشگاه تهران، ضمن عرضه ی با کیفیت ترین ظروف پخت و پز، از سری جدید محصولات خود نیز رو نمایی خواهد کرد. به گزارش روابط عمومی گروه نالینو، این گروه تولیدی و صنعتی به تازگی موفق به تولید و عرضه ی خانواده ی جدید از محصولات پخت و پز نچسب به نام ظروف پیرانیت شده است که برای نخستین بار در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته و به علاقه مندان عرضه خواهد شد. محصولات پیرانیت نالینو در واقع ظروف شیشه ای مقاوم در برابر حرارت هستند که با پوشش داخلی گرانیتی، در رنگ ها و شکل های بسیار متنوع به ظروفی مناسب برای پخت و پز انواع غذا تبدیل شده اند. دیگر محصول جدید نالینو کتری های چدنی هستند که به تازگی وارد خط تولید نالینو شده اند. پیش از این قوری های چدنی نالینو به واسطه ی جنس چدنی و همچنین دستگیره های پوشیده شده از چرم طبیعی دست دوز مورد استقبال زیادی واقع شده بودند. این کتری های چدنی با ظاهری زیبا و گنجایش دو لیتری، گزینه ای مناسب برای مصرف روزانه در خانه و روی اجاق گاز و همچنین در هنگام سفر و طبیعت گردی بر روی زغال به شمار می آیند. شایان ذکر است بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران 25 لغایت 28 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

فروشگاه نالینو

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود. این برند که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده و مورد تایید و اعتبار است با مدیریت جناب آقای حسین قنطار در گذر از سال های پرافتخار تولید کالای ایرانی و حرکت چرخ اقتصاد و خودکفایی ایرانی ست. طریق کارآفرینی در نالینو نسل به نسل استمرار یافته و اینک جناب آقای محمد قنطار ازجمله کارآفرینان برتر در امتدادِ نسل کارآفرینان اصیل به تولید محصولات فاخر و در شان مصرف کننده‌‌ی ایرانی با همت همکاران و نیروهای جوان و تلاشگر می پردازند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نالینو می باشد.