Instagram

برای آگاهی از جشنواره‌ها و تخفیف‌ها ما را در اینستاگرم دنبال کنید

جست‌ و جو در
نالینو
حضور نالینو در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران
26 آبان 1400

حضور نالینو در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران

توسط : روابط عمومی
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران همچون ادوار گذشته شاهد حضور پر رنگ برند نالینو در میان دیگر برندهای لوازم منزل و آشپزخانه می باشد.
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران همچون ادوار گذشته شاهد حضور پر رنگ برند نالینو در میان دیگر برندهای لوازم منزل و آشپزخانه می باشد. به گزارش روابط عمومی گروه نالینو، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران صبح روز سه شنبه 25 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور گسترده ی فعالان حوزه ی لوازم خانگی کار خود را آغاز نمود. گروه تولیدی و صنعتی پانیذ سازان دانا (نالینو) همچون سنوات قبل با حضوری پر رنگ در این نمایشگاه ظاهر شده و پذیرای مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان از محصولات متنوع این برند خواهد بود. از جمله نکات قابل توجه در نمایشگاه امسال حضور قابل توجه بازدید کنندگان و مراجعین در این غرفه می باشد. همچنین در حاشیه این بازدید ها بسیاری از مراجعین در رابطه با خواص و آثار ظروف نالینو برای سلامتی، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب می نمایند. شایان ذکر است که تمامی محصولات نالینو اعم از چدن، گرانیت، پیرانیت و سایر محصولات آشپزخانه در این نمایشگاه با تخفیف 20 درصدی ویژه ی نمایشگاه عرضه خواهد شد. گفتنیست بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران که از 25 آبان ماه آغاز به کار نموده است به مدت سه روز تا تاریخ 28 آبان به کار خود ادامه خواهد داد. علاقه مندان جهت بازدید از غرفه ی محصولات نالینو می توانند به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن 41، غرفه 27 مراجعه نمایند.

فروشگاه نالینو

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود. این برند که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده و مورد تایید و اعتبار است با مدیریت جناب آقای حسین قنطار در گذر از سال های پرافتخار تولید کالای ایرانی و حرکت چرخ اقتصاد و خودکفایی ایرانی ست. طریق کارآفرینی در نالینو نسل به نسل استمرار یافته و اینک جناب آقای محمد قنطار ازجمله کارآفرینان برتر در امتدادِ نسل کارآفرینان اصیل به تولید محصولات فاخر و در شان مصرف کننده‌‌ی ایرانی با همت همکاران و نیروهای جوان و تلاشگر می پردازند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نالینو می باشد.