Instagram

برای آگاهی از جشنواره‌ها و تخفیف‌ها ما را در اینستاگرم دنبال کنید

جست‌ و جو در
نالینو
بازدید مدیر کل استاندارد استان تهران از غرفه محصولات نالینو
14 آذر 1400

بازدید مدیر کل استاندارد استان تهران از غرفه محصولات نالینو

توسط : رابط عمومی
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران همچون سنوات گذشته، میزبان برند نالینو بود و کما فی السابق با استقبال گسترده و قابل توجه مراجعه کنندگان رو به رو شد.
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران همچون سنوات گذشته، میزبان برند نالینو بود و کما فی السابق با استقبال گسترده و قابل توجه مراجعه کنندگان رو به رو شد. به گزارش روابط عمومی گروه نالینو، محصولات نالینو که در حال حاضر تنها ظروف پخت و پز چدنی با پوشش نچسب در کشور می باشند، به دلیل ویژگی های فراوان در تامین سلامت مصرف کنندگان، همواره مورد علاقه ی طیف وسیعی از مشتریان در داخل و خارج از کشور بوده و نظرات مثبت بسیاری را به سوی خود جلب نموده است. این گروه تولیدی و صنعتی در نمایشگاه لوازم خانگی امسال میزبان بسیاری از چهره های سرشناس عرصه ی تولید و صنعت بود که از جمله ی شاخص ترین آن ها می توان به حضور محمود رضا طاهری مدیر کل استاندارد استان تهران در غرفه ی محصولات نالینو اشاره کرد. گفتنیست طی این بازدید آقای طاهری به جهت کیفیت بالای محصولات تولید شده در گروه تولیدی و صنعتی نالینو از مدیران و دست اندرکاران این مجموعه تشکر و قدردانی نمود.

فروشگاه نالینو

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود. این برند که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده و مورد تایید و اعتبار است با مدیریت جناب آقای حسین قنطار در گذر از سال های پرافتخار تولید کالای ایرانی و حرکت چرخ اقتصاد و خودکفایی ایرانی ست. طریق کارآفرینی در نالینو نسل به نسل استمرار یافته و اینک جناب آقای محمد قنطار ازجمله کارآفرینان برتر در امتدادِ نسل کارآفرینان اصیل به تولید محصولات فاخر و در شان مصرف کننده‌‌ی ایرانی با همت همکاران و نیروهای جوان و تلاشگر می پردازند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نالینو می باشد.