Instagram

برای آگاهی از جشنواره‌ها و تخفیف‌ها ما را در اینستاگرم دنبال کنید

جست‌ و جو در
نالینو
بازدید دکتر یونچی از غرفه محصولات نالینو
14 آذر 1400

بازدید دکتر یونچی از غرفه محصولات نالینو

توسط : روابط عمومی
به گزارش روابط عمومی گروه نالینو دکتر علیرضا یونچی چهره ی سرشناس عرصه ی کارآفرینی، در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران در غرفه ی نالینو حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی گروه نالینو دکتر علیرضا یونچی چهره ی سرشناس عرصه ی کارآفرینی، در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران در غرفه ی نالینو حضور یافت. دکتر یونچی یکی از داوران سرشناس مسابقه تلویزیونی میدون در این حضور گپ و گفتی با مدیران مجموعه ی نالینو داشت و محصولات این برند را در نوع خود تازه، با کیفیت و در شأن مصرف کننده ی ایرانی دانست. وی همچنین گروه تولیدی و صنعتی نالینو را یکی از مظاهر موفق تولید و کارآفرینی در کشور دانسته و اظهار امیدواری کرد که این مجموعه ی پویا و هدفمند روز به روز در مسیر خود با سرعت بیشتری به پیش رفته و کالای با کیفیت ایرانی را به دست تمامی مصرف کنندگان و علاقه مندان برساند.

فروشگاه نالینو

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود. این برند که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده و مورد تایید و اعتبار است با مدیریت جناب آقای حسین قنطار در گذر از سال های پرافتخار تولید کالای ایرانی و حرکت چرخ اقتصاد و خودکفایی ایرانی ست. طریق کارآفرینی در نالینو نسل به نسل استمرار یافته و اینک جناب آقای محمد قنطار ازجمله کارآفرینان برتر در امتدادِ نسل کارآفرینان اصیل به تولید محصولات فاخر و در شان مصرف کننده‌‌ی ایرانی با همت همکاران و نیروهای جوان و تلاشگر می پردازند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نالینو می باشد.