Instagram

برای آگاهی از جشنواره‌ها و تخفیف‌ها ما را در اینستاگرم دنبال کنید

جست‌ و جو در
نالینو
بازدید سرپرست امور صنایع سازمان صمت تهران از غرفه محصولات نالینو
14 آذر 1400

بازدید سرپرست امور صنایع سازمان صمت تهران از غرفه محصولات نالینو

توسط : روابط عمومی
به گزارش روابط عمومی گروه نالینو، در ادامه ی بازدیدهای صورت گرفته توسط چهره های سرشناس حوزه ی صنعت از غرفه ی محصولات نالینو، مهندس پور سعید سرپرست امور صنایع سازمان صمت تهران نیز با هیئت همراه، در این غرفه حضور یافت و از محصولات این برند بازدید به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی گروه نالینو، در ادامه ی بازدیدهای صورت گرفته توسط چهره های سرشناس حوزه ی صنعت از غرفه ی محصولات نالینو، مهندس پور سعید سرپرست امور صنایع سازمان صمت تهران نیز با هیئت همراه، در این غرفه حضور یافت و از محصولات این برند بازدید به عمل آورد. گفتنیست پس از این دیدار، مهندس پور سعید در رابطه با چند و چون تولید محصولات با کیفیت نالینو صحبت هایی را با مدیران این مجموعه داشت و نالینو را یکی از تولید کنندگان پیشتاز در عرصه ی تولید ظروف با کیفیت پخت و پز در کشور دانست. شایان ذکر است بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران 25 لغایت 28 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و پس از یک سال وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا با استقبال قابل توجهی از سوی علاقه مندان مواجه شد.

فروشگاه نالینو

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود. این برند که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده و مورد تایید و اعتبار است با مدیریت جناب آقای حسین قنطار در گذر از سال های پرافتخار تولید کالای ایرانی و حرکت چرخ اقتصاد و خودکفایی ایرانی ست. طریق کارآفرینی در نالینو نسل به نسل استمرار یافته و اینک جناب آقای محمد قنطار ازجمله کارآفرینان برتر در امتدادِ نسل کارآفرینان اصیل به تولید محصولات فاخر و در شان مصرف کننده‌‌ی ایرانی با همت همکاران و نیروهای جوان و تلاشگر می پردازند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نالینو می باشد.