Instagram

برای آگاهی از جشنواره‌ها و تخفیف‌ها ما را در اینستاگرم دنبال کنید

جست‌ و جو در
نالینو
بازدید مدیر عامل بنیاد ملی توسعه فناوری های فرنگی از غرفه محصولات نالینو
14 آذر 1400

بازدید مدیر عامل بنیاد ملی توسعه فناوری های فرنگی از غرفه محصولات نالینو

توسط : روابط عمومی
به گزارش روابط عمومی گروه نالینو، امیر حسین اسدی مدیر عامل بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی و چهره ی نام آشنای عرصه ی کار آفرینی در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران از غرفه محصولات نالینو بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی گروه نالینو، امیر حسین اسدی مدیر عامل بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی و چهره ی نام آشنای عرصه ی کار آفرینی در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران از غرفه محصولات نالینو بازدید کرد. گفتنی است طی این بازدید آقای اسدی نالینو را مجموعه ای توانمند و پویا دانست که هم ردیف با محصولات تراز اول خارجی، اقدام به تولید ظروفی سلامت محور نموده و از هر نظر توان رقابت با رقبای خارجی خود را داراست. شایان ذکر است برند نالینو چندی پیش با حضور در مسابقه ی تلوزیونی میدون کاری از شبکه ی سوم سیما، توانست با کسب بیشترین امتیازات از هیئت داوران و همچنین بینندگان برنامه، عنوان برنده ی این مسابقه را از آنِ خود نماید.

فروشگاه نالینو

نالینو؛ نماد اصالت ایرانی مفتخر است که نخستین برند تولید کننده ظروف چدن اصل با استاندارد مرتبط با تولید ظروف آشپزخانه در ایران شناخته شود. این برند که توسط شرکت پانیذسازان دانا به ثبت رسیده و مورد تایید و اعتبار است با مدیریت جناب آقای حسین قنطار در گذر از سال های پرافتخار تولید کالای ایرانی و حرکت چرخ اقتصاد و خودکفایی ایرانی ست. طریق کارآفرینی در نالینو نسل به نسل استمرار یافته و اینک جناب آقای محمد قنطار ازجمله کارآفرینان برتر در امتدادِ نسل کارآفرینان اصیل به تولید محصولات فاخر و در شان مصرف کننده‌‌ی ایرانی با همت همکاران و نیروهای جوان و تلاشگر می پردازند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نالینو می باشد.